Pavadinimas IP adresas Žaidėjai Prisijungimas
[LT/EN]#1 PRIME| #Ewar.lt | 128 TICK | VIPS 91.103.255.234:27015 8/32
Ewar.LT MIX #1 [VYKSTA MIX 15-18] 91.103.255.234:27025 11/16
Ewar.LT MIX #2 [REIKIA 10] 91.103.255.234:27026 0/16
BalticON.net # Teamspeak 24/7 ts.ewar.lt 2/512
Ewar.LT Minecraft 91.103.255.234:25565 0/60 ------
#BalticON.NET / EWAR.LT https://discord.gg/VAVXcr ---

Anubi0

• Banned

Neproblema, pakalbesim su normaliais adminai, ne vaiku darzelio aukletiniais 🙂 Tiesa Delo esi didziausia sudo klurva ir pavydo apsestas zmogus, koki tik esu mates 🙂 Smagaus gyvenimo asocialus degrade 🙂

• Mega MOD Mod

@Anubio Dabar jūs pats internetu primetate milžinišką kietuolį… Džiaukis, pagaliau sulaikei šiek tiek dėmesio per savo visą gyvenimą, dabar gali įsiamžinti į sieną šį chat’ą. Keli čia milžiniškas dramas. Telemundo Presenta… Unbano nenori, tavo žodžiai (esmė , kad jo ir negautum), tai užteks čia tau šūdą malt, ūkininkui jau pusę dirvų patrešei ir užteks. Tema rakinama.

• @Anubio uzuojauta tau ir tavo artimiesiems. rip

• Banned

As katik sakiau, man unbano nebereikia. Su lietuviu kalba sunku? 🙂 Pirma tu esi niekas jog taves atsiprasyt reiktu. Antra visada ir liksi niekas. Trecia kas bui kai servas uzsidarys? liksi paprasta mergaiciuke. Dziaukis kol turi kazkokiu privilegiju, nes gyvenime esi niekas. Eiline silkiu fabriko darbuotoja 🙂 Aciu uz demesi, manes cia nebus. Susitvarkykis siukslinus adminus. Davai.

• anubio neidomus esi, pirmai sakei p* tau tas banas yra kitu servu ir nenori tu unbano, nesugebi izeides atsiprasyt bet uztai naglas visur sugebi pabut ;D jau bent cia rasydamas du sykius parasiai kad nereikia unbano man irgi pora syk asmeniskai rasei kad nereikia unbano tai ko tu nori cia atejes?

• Banned

Aj tiesa, unbano nereikia. Saunuoliai adminai, jog internete esat “coto ja”, bet nu draugu susirast berniukai irgi reiktu. Ps. Delo murziau nepavydek 🙂

• Banned

Patarimas i ateiti "adminams virtualioje ervdeje :)’ uz izeidinejimus, mutinama :). Egle saunuole kazkur esi stipri, internete 🙂 Aciu uz demesi. sudiev.

• tu visus adminus izeidineji o poto prasai unban ? pagalvok pries rasydamas patarimas i ateiti …

Log in to reply

3

440
Users

275
Topics

975