unban nekaltas alexandra

• NAME ALEXANDRA
    E.war.lt
    ban uz tai kad galvojo kad as smurfas bet as naujokas o prikolinau kai sakiau kad parduodu acc ir daug valandu turiu
    aciu uz isklausyma
    nzn kas mane banina

• Mega MOD Mod

@XEDD su juo kalbėjau per Steam Chat, iš pirmo jis amn teigė , kad acc parduotas prieš metus. Paklausiau ar per messenger kalbėjot, jis atsakė taip. Tada jam apsakiau pabandyk su surast, jo atsakymas, kad nerasiu nes daug chatu yra. Paminėjus, kad galima įcesti raktažodžius, kurie padėtu atrasti seną susirašinėjimą, jis pradėjo teigti, kad yra neseniai išvalęs visus chatus… Pirmasis melas.
    Poto ėmė teigti, kad gali duoti kitų parduotų accountu įrodymus, nes teigė, kad pardavęs netgi 10 jų. Paprašius jų jis pasakė nebegalįs pateikti informacijos, kuri įrodytu, kad tai tiesa. Tai jau antras melas.
    Suįžulėjęs asmuo kai jam išaiškinau mūsų serverio taisykles, pradėjo teigti, kad išvis neturi kitų acc ir jis katik pradėjo žaisti CSGO ir yra naujas žaidėjas. Trečiasis melas.
    Taigi melagystės ir ilgas netgi valandą trukės pokalbis su juo, kuris privedė vien tik prie melo ir melo yra tikrai nevertas Unban, kai aš jam stengiausi padėti.
    Tai mano nuomone @XEDD Unban anketa užrakinama.
    Ačiū, Arūnas.

• Savininkas

Ar yra kokia galimybė įrodyti , kad parduotas acc ar dar esantis pardavime. @Lopas1432

• Mega MOD Mod

This post is deleted!

Log in to reply

0

374
Users

256
Topics

894