Pavadinimas IP adresas Žaidėjai Prisijungimas
[LT/EN]#1 PRIME| #Ewar.lt | 128 TICK | VIPS 91.103.255.234:27015 13/32
Ewar.LT MIX #1 [VYKSTA MIX 11-9] 91.103.255.234:27025 11/16
Ewar.LT MIX #2 [REIKIA 10] 91.103.255.234:27026 0/16
BalticON.net # Teamspeak 24/7 ts.ewar.lt 2/512
Ewar.LT Minecraft 91.103.255.234:25565 1/60 ------
#BalticON.NET / EWAR.LT https://discord.gg/VAVXcr ---

Unban Nekalta Henka :(

• Slapyvardis Justice 4 Henka - ¡Sí, Señor!

• Serveris masofke ewar.lt
    • Balticon.lt bano nuoroda http://balticon.lt/index.php?p=banlist&searchText=¡Sí%2C+Señor!&Submit=Search
    • Situacija / bano priežastis uzbanino, isizeides vaikas, kad ale uzsimeciau jo fotke, bet as gi jo nepazistu kaip galiu zinoti, kad ten jis 😞 vienas sudiniausiu administratoriu, amzinai vaidinantis kieta biciuka, nors yra elementarus snarglys, pats prisikabineja prie zaidejo AJ, gauna atgal ir toliau sekmingai ji vadina duhu ir bando pasisaipyt is jo nepasisekusiose situacijose, pries gal menesi AIM mape, mane nukirto su spawn killu, sekanti rounda AJ nukirto ji ir isizeides vaikas iskart dejo slayu jam, nes ale taip negalima, tvarkykites savo adminus, nes sitas susireiksmines vaikas pats kabinasi, gauna atgal ir paskui dalina banus ir bando vaidint visagali, nes yra adminas 🦆
      Jus nubaudęs administratorius @unknown-as

• O gal prisimeni uzmutinto zaidejo nicka?

• @Akka nesu uzmutines zmogaus vien del to kad su juo gincijaus ir dar ant bazaro prasileides tikrai mutes nedeciau. O gal dejau del to kad prie kitu lindo arba tiesiog trugde kitiem zaisti…

• @unk čia rimti bairiai tu per daug išsikelentis vaikas, čia kai aš pora dienų lošiau jau mačiau kas per bazarai eina. Kažkuris ten šnekėjo pats pradėjai ahujelint dėjo jis tave ant bazaro duhu pradėjai vadint ir uzmutinai. Man tas pats būtų buvę tik aš tau aiškiai parašiau kad geriau nepradėk su manim bazarint nes dangstysies admin privilegijom. Manau @XEDD kažką darys su tavim. Bye draugai

• @JH daugiau tai nepasikartos.

• @unk o kas tau bus, jei dar bandysi pizdavotis is AJ arba aplamai is kitu zaideju?

• @JH pakalbeta su xedd , henka bus atbanintas. Bet jei dar nors karta bus pamineta mano pavarde, vardas, ar kokia nuotrauka. Iskart perma banas…

• @JH demo ne pas mane. Demo 24/7 irasineja serveris. Prasot xedd jei reikia ir jum gaus ta demo

• @AJ del konflikto okay. As kaltas. Bet kai uzbaninau henka , su tavim net nekalbejau. Kai parasei ar isizeidziau ryzas, iskart uzdejau silence 300min

• joo, davai demo irasa, kai AJ liko 1vs4 ir ka pradejai komentuot, tik nenukirpk tos temos kai pradejai pats bazarint nesamones pirmas, jis taves net nejudino
    :)))

• @unk Tai parodyk man ta demo prašau. Užpisai su savo komentarais, kad susitvarkyčiau aima ir panašiai, todėl pasakiau “ša ryžas”. Jeigu ižeidžiau, galėjai pasakyti arba dėti įspėjimą, bet nieko nesakęs iškarto pavadinai “duchu” ir liepei užsičiaupti, tada prasidėjo konfliktas kurio metu viskas ką sakei tai “patylek duchas”. Kai užbaninai Henka, vėl pavadinau ryžu ir iškart užmutinai be jokių įspėjimų ir panašiai. Labai jau mandras sakyčiau kaip 16 metų. :))

• @unk o tai jei vaikas esi, tai reikia isizeist kai vaiku isvadina? :DD kai reikia atsakyt uz savo issipisinejimus tai neri i krumus ir apsimeti, kad nieko blogo nedarei, auksta klase 🦆

• @JH jei prisipisinejau prie aj tai iskarto reikejo sakyt xedd. O ne kai jus sakot, visa menesi prisipisineju.be to sita men serve praleidau labai mazai laiko. O dabar matai truko kantrybe, dar vaiku isvadinot. Gavai bana uz tam tikra priezasti. Dar topic juokinga parasei: unban nekalta henka 😞
    Butu free banas jau seniai butum atbanintas.

• @unk tai imesk tu ta demo su ginco pradzia, kas pradejo komentuot :)))) ne tu pradejai prie jo prisipisinet? Totalus vaikas esi, kol kitu adminu nera, vaidini baisulini ereli, kai prie men AJ slaynai is oro neispejes, sakiau, kad pranesiu Xeddui, ka pasakei? Sakei, “davai, skambink, kad ir dabar” tai tu nemyzk i kelnes dabar ir prisipazink savininkui, kad esi mazas vaikas paveikiamas emociju ir pats provokuoji tau uzkliunancius zaidejus, o kai jie atsisauna, tada pasinaudoji admino teisem ir banus suleidi. Menesi laiko prisipisinejai prie AJ daznai komentuodamas jo veiksmus kai jam nepasiseka. Galiausiai truko kantrybe ir man ir jam ir visoj sitoj istorijoj, tu lieki nuskriaustas vaikas :))) nebuk myznius ir prisipazink Xeddui, kad pats kaltas del viso sito, nes pats pradedavai amzinai.

• @JH jei nezinai mano pavardes. Galima paziureti vakaryksti demo. Kur aiskiai parasei mano pavarde. Ir po poros minuciu pasikeites nick atejei su mano ft. O del ginco irgi demo tam yra…

• @unk o kokia tavo pavarde? Is kur as tave pazinot galeciau? 🦆 ir, kad jau isitraukei cia i diskusija, gal pasiaiskink, kodel pradejai konflikta su AJ? Kuom jis tau kliuna pastoviai? Mes vienam kambary vakar losem, jis nei zodzio nei rase nei sake, pats prisipisai, tipo kietas vaikas jauties, kai gali prisikabinet ir issipisinet is zaideju kurie tau asmeniskai kazkuo kliuna ir paskui banus susert ir paskui vaidint nuskriausta vaika ir pries savininka vaidint geruti admina? :))) O pamates, kad sutapimiskai isimeciau tavo fotke, biski itriedei i triusikus, kad labai lengva siais laikais susekt viska, o vaidini tai baisulini kieta pacana

• Vakar, kai buvo konfliktas su AJ, henka chate minejo mano pavarde… po poros miniciu atejo pasikeites nicka ir uzsidejes mano ft… nemanau ,kad tai sutapimas. Nors henka minejo ,kad manes nepazysta… po to kai uzbaninau henka , Aj paklause ar ryzas isizeide… idomiai jus cia… nieko nepazystat, tik mano pavarde zinot, ir random mano uzsidejai…

• @XEDD plius, niekam niekur nebuvo akcentuota, kad pasikeista profilio nuotrauka ir tipo “eikit visi paziuret” arba “ziurekit visi cia jis”, todel traktuot, kad taip buvo pasielgta speceliai - negalima.

• @XEDD nu tai neto platybese radau fotke, pasirode baisiai juokinga, nes fotkinta su mikrobange ir nosies snerve su lyg lokio olos dydzio, nesitikejau, kad sukris taip korta ir ten bus vargsas adminas, Henka tikrai neizeidinetu vargsu vaiku, labai apgailestauju 😞 o dabar kur admino atgaila uz AJ duhu isvadinima?

• Savininkas

@JH

IP BAN LENTELĖ

1 Rage cheat’ams (spinbot, speedhack ir aimbot) Visam laikui
    2 Žaidėjų informacijos platinimas prieš jų valią. Kilus ginčam arba įvykus ikiteisminiam tyrimui duomenis galime pateikti teisėsaugos institucijoms (SCREENSHOT, IP Adresas) Visam laikui
    3 Piktybinis dalyvavimas BalticON.NET serveriuose be pagrindinio steam vartotojo Visam laikui

Henytė tikrai nerašys pareiškimo 😄 Tiesiog taip gavosi random ne random bet faktas lieka vienas ta pati fotkė. Kaip ir sakiau investigatinsiu dėl elgesio kalbėti su žaidėjais demo sukinėtis ir t.t.

Atsiprašymas skirtas tik dėl duomenų platinimo (būna perlenkia lazdą visi) . Kito tipo atsiprašymai yra jau jūsų asmeninis reikalas.

Log in to reply

3

440
Users

275
Topics

975