Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

free ban

• Slapyvardis Exit`
    • Serveris [LT]#1 MASOFKE #Ewar.lt [N-16]!
    • Balticon.lt bano nuoroda http://balticon.lt/index.php?p=banlist&advSearch=Exit`&advType=name
    • Situacija / bano priežastis paklausė ar turiu main acc, atsakiau jog esu jį pardavęs, tuomet paklausė ar turiu įrodymus, atsakiau jog ne. Paklausiau jo ar jis galvoja, kad aš čytinu ir pan. ir pasakiau jei nori galiu į dc ateit parodyt vaizdą ir panašiai, pasakė tai ne nereikia, pasakiau supratau ir baną gavau. Išpyzdėjot truputį
    • Jus nubaudęs administratorius (žymėti su @) @DeLo

• Mod

@Akka Viskas gaunasi ir be jūsų pagalbos.

• @DeLo nū jau be pagalbos nieko gero nesigauna tau aš matau

• @Šmikius tai tu seni 0 iq jei nesupranti ką parašiau 😄 Išdėsčiau visą situaciją kas įvyko, ko dar tu nesupranti, jeigu kas nepatinka apeik šią temą, žmogau, ne su tavimi ji susijusi, tad neturiu čia tau aiškintis. Braindeadas totalus.

• Mod

@Šmikius Prašau leisti administracijai dirbti savo darbą ir gerbti forumą ir jo tvarką.

• @Exit parašė į free ban:

@Šmikius Man atrodo kelmas tai tik tu, kuris nemoka skaityt 😞 . Tik po kelių rašlevų man tai atrašė 😕 . Man viską gražiai galėjo pasakyti iš karto serveryje. Koks žmogus renka įrodymus jog parduoda accountą, ypač kuris nerenka reputacijos. daug iq pacukas.

:DDDDDDDDD ktu na zluges, tu pats net nesupranti ka parases esi ?? https://prnt.sc/omhhoq ir btw ismok formuluoti sakinius, nes bbz neina nieko suprast ka tu cia puse prirases.

• @Šmikius Man atrodo kelmas tai tik tu, kuris nemoka skaityt 😞 . Tik po kelių rašlevų man tai atrašė 😕 . Man viską gražiai galėjo pasakyti iš karto serveryje. Koks žmogus renka įrodymus jog parduoda accountą, ypač kuris nerenka reputacijos. daug iq pacukas.

• @Akka prieš pardavęs vaco nebuvo, ne mano reikalas ką pirkėjas darė su juo, čytino ar normaliai žaidė.

• @Exit parašė į free ban:

Truputį nesuprantu jūsų, tai čia šiame serveryje negalima žaisti non-prime ? Tai padarykit prime only serverį, kad galėtų tik tie žmonės prisijungti, kurie jį turi, o dabar tai skaitau kaip free baną, juolab jog buvau nusiteikęs įrodyti tai per discordą. 🙂 O šiaip visuose kiek žinau serveriuose jeigu žmogus čytina ar kažką panašaus daro, turi administratorius numesti kokius nors įrodymus ar ką nors, nežinau kas čia pas jus per sistemos.

Ne tu tai rimtai kelmas :DD tau aiskina, kad f2p galima zaisti serveryje apart zmones kurie “smurfina”, o kitas dalykas kaip tu irodysi per ekrano vaizda jog tu nenaudoji kokiu programu gi jas galima kaip 2x2 isjungti proto bokste tu.

• Mod

Jeigu pateiksi įrodymus, būsi atbanintas.
    @Akka Prašyčiau nedaryti išankstinių nuostatų ir leisti administracijai atlikti savo darbą.

• @Exit parduotas ne parduotas bet bus VAC.

• @Akka klysti, parduotas

• @Exit lazinames main VAC

• @DeLo Supratau. Tai jeigu pavyktų surasti įrodymus kaip pardaviau senąjį accountą, tuomet turėčiau tikimybė gauti unbaną ar ne ? @Akka .dll būdavo ir .exe

• Mod

Non-prime (f2p) žaisti gali, tačiau smurfai ne, taip mes siekeme palengvinti darbą administratoriam, tikrinant kiekvieną pro žaidęja su 10h ir siekiame apsaugoti žaideju taškus rank siatemoje. Jeigu mes matome, kad f2p žaidėjas, žaidžia tikrai ne kaip naujokas arba pradedantysi, tai laikome jį smurfu. Forume jis visad gali pateikti įrodymus apie parduotą/parduotus vartotojus su įrodymais, arba įvykdyti administracijos pateiktus reikalavimus.

• Exit koks buvęs steam nick? Man girdėtas kažkur 😀😀

• Truputį nesuprantu jūsų, tai čia šiame serveryje negalima žaisti non-prime ? Tai padarykit prime only serverį, kad galėtų tik tie žmonės prisijungti, kurie jį turi, o dabar tai skaitau kaip free baną, juolab jog buvau nusiteikęs įrodyti tai per discordą. 🙂 O šiaip visuose kiek žinau serveriuose jeigu žmogus čytina ar kažką panašaus daro, turi administratorius numesti kokius nors įrodymus ar ką nors, nežinau kas čia pas jus per sistemos.

• Mod

Labas vakaras, kadangi žaidžiate per gerai, kaip ką tik pradėjais žaidėjas su f2p vartotoju, tai norint gauti unban turite įvykdyti žemiau nurodytus veiksmus.

1. Nusipirkti prime.
    2. Po prime nusipirkimo žaisti su EAC (Easy anti-cheat).

Log in to reply