Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Papeikimas administratorui Masha Masofkeje

• PAPEIKIMO FORMA

• Serveris:Masofkė
    • Jūsų nuožiūra prasižengęs komandos narys: (žymėti su @) @masha
    • Situacija: (žaidėjo padarytas nusižengimas ir jo aplinkybės) žaidziau aš masofkes serveryje ir kaip visalaik kalbėjau su žaidėjais… Kol manes Minnie nepavadino “Pyderu” viskas gerai su tuom jinai draugiškai gal pasakė aš draugiškai irgi atsikirtau priėjome prie temos kad man yra “15 metu ir aš negaliu kalbėti” aš ji draugiškai pasiunčiau i vieną vietą,viskas atrodė lyg ir gerai aš visalaik su masha sueinu draugiškai bet kaip jis uždėjo mute aš isižeidziau paklausiau rasyt papeikima už free mute? sakė taip.Kas man nepatinka tai,kad gavau mute 300min su priežastimi “sha” čia yra leistina? nemanau nes tokios priežasties nėra tiesiog sha.Taigi papeikiu administratoriu Masha už Mutes bloga priežastis/free mute(nes visi draugiškai bet jis sugadino man “game experience”.
    • Įrodymai: (nuotraukos, video, demo failai ir panašiai)
      http://i.talpix.lt/ABlw9.jpg

• Savininkas

Masha nepateisino lūkeščių būdamas bandomuoju administratoriumi, ši tema nebeaktuali. TEMA RAKINAMA.

• @mashutte Kaip ponas admin specialiai provokuoja žaidėjus čia yra leistina? “Jam 15 metu” aš įsižeidžiau tai kodel sau nededi mutes? bent atsiprašei? ne ofc ne kaip aš stumu tu mutini kaip tu nieko nedarau ne? Ez gyvenimas? Nu va ka reiškia admin abuse?
    Ir prašau nurodyk taisykle kuria pažeidziau ir įrodymus. P.S aš galiu rašyt visa diena.Nes matau ka blogai darai bet tu to nesupranti:)

• @FeraLol Man yra leidžiama, pats nepasiskaitės taisyklių esi. Mikrofonas nuo 16, galima kalbėt jaunesnėms jei adminai leidžia. Ir ka aš stūmiau, įrodyk dabar, kad aš stūmiau. Ir jei pats būčiau stūmęs, nedėčiau mute, nes kaip ir sakė man, jei jau įsivėliau i kokį konflikta, pats ir aiškinkis, be admin privilegijų, nu nes logiška ar ne? Bet prieš gaunant mute, aš nestūmiau, pats iš “lempos” šauni kokia nesamone ar pradedi stūmt, nu biški galvok, prikolas ar neprikolas niekam nepatinka tokie dalykai. Kai baigsi mutes laikas, nekartok tos pačios nesamonęs, nebestūmk ant kitų gi ne visi supranta tuos prikolus. Viskas baigta, nebent kažka dar pridūrsi, mielai atsakysiu 🙂

• @mashutte Mielas EWAR administratoriau o kur įrodymai? ir btw kur taisykle Mic nuo 16? kodel kalbate tada? jei laikytums taisykliu ir aš laikyčiaus… norėčiau pridurti ir tu stūmei ant manes “Kaip šauksi taip atsilieps” kaip atgal atšauna nepatinka ir naudoji admin?
    vistiek tai nėra priežasties “Sha” taisyklėse nematau kad už kalbėjima baudžiama…

• @FeraLol Mielas EWAR serverio žaidėjas, aš nieko čia neginu, atlieku savo pareigas, ir kaip aš pasireiškiu “per daug” ? Darau ka man reikia daryt, ir tas tavo “paprikolu” labai jau darosi įkyrus. Draugiškai, nedraugiškai, visiem taisyklės tokios pačios. Kodėl turėtu jinai tave mutinti, kodėl aš negaliu? Juk ir tu stūmei ant manes. Buvau davęs įspėjima, Eglė taip pat. Kita karta, nebestūmk,laikykis taisyklių, neįdomūs tie tavo “paprikolu”.

• @mashutte mielas administratoriau manau kad jus neturetumete bausti,panele gali pati apsiginti… Ir jums admin laikinas tai manau kad tikrai turetumet nepasireiksti per daug.Ir “pyderu” vadino ne tiesiai sako “tau man atrodo tu kiausiniu reikia”.Ir kodel manes Ponia egle nemutino? Nes žinojo kad viskas paprikolu.Ir kur jūsu ispėjimai admin prieš bausdamas turi turėti įrodymus.

• Feralol, tau buvo ne viena karta sakyta, kad patyletum, ir ispejimu gavai, gerai paprikolinom, bet apie nieka kita nekalbi, tik stumi, zinok yra tokiu kurie gali lengvai susireksminti, ir gavai ne viena ispejima, po ispejimu tik dar labiau pradejai stumt. Pats nesureiksminu stumimu serve, bet kai pradejai stumt ant Egles, kad ir draugiskai. Jau kita kart galvok pries kazka sakant. Viskas turi savo ribas. P.S Nieks taves nevadino “Pyderu”.

Log in to reply