Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Papeikimas šiam veikėjui - PlsJustDie.

• Serveris: Masofkė.
    • Jūsų nuožiūra prasižengęs komandos narys: (žymėti su @) @PlsJustDie
    • Situacija: (žaidėjo padarytas nusižengimas ir jo aplinkybės) - Administratorius kuris atlieka savo pareigas atmestinai, net neskirdamas spectate’inimui daugiau laiko ir tuo pačiu waste’indamas mano laiką, laukiant unban’ų ir etc.
      Mačiau, kad didžioji dalys ban’ų yra gaunama būtent iš šito veikėjo, tad nenustebčiau jeigu dauguma jų - klaidingi.
    • Įrodymai: (nuotraukos, video, demo failai ir panašiai) - Puikus įrodymas tam - mano ban’as.

• Mod

@zack parašė į Papeikimas šiam veikėjui - PlsJustDie.:

• Įrodymai: (nuotraukos, video, demo failai ir panašiai) - Puikus įrodymas tam - mano ban’as.

Jūsų pateiktas įrodymas administracijos komandos sprendimu nebuvo palaikytas inkriminuojančiu. Tikiuosi jūs tęsite naudotis mūsų paslaugomis ir suprasite, kad vien tik bano, kuris jums atrodo nepriimtinas nepakanka imtis veiksmų prieš komandos narį kuris aktyviai prisideda prie serverių prežiūros. Tačiau nepamirškite, kad jūs turite teisę pateikti papildomų įrodymų ir sulaukti administracijos atsako bet kuriuo tolesniu laiku.

Jeigu turite bet kokių kitų klausimų nesivaržykite juos užduoti atitinkamoje forumo skiltyje ar kreiptis į administraciją tiesiogiai.

Pagarbiai, JM.

Log in to reply