Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Solvella nėra baudžiama nes yra savininko sesuo.

• Mod

• Slapyvardis: Solvella
    • Serveris: [LT]#1 MASOFKE #Ewar.lt [FREE BOOBS]!
    • Jusų nuožiūra prasižengęs žaidėjas: STEAM
    • Situacija: Pastovus keiksmazodziai, buvo mute, bet kaip @XEDD sesė buvo atbaninta. Tai nėra teisinga ir Solvella tūrėtų būti baudžiama kaip paprasti žaidėjai.

• Mod

@Akka Tai jei nemokam, tai atsikabink nuo šito projeto ir eik kitur žaist viakas labai paprasta. Tik stumi ir stumi… Unban negausi gali nevarkti net.

• @DeLo tai visi jus blet nesigaudot gold novos. Visdar no vac. Kaip tu man tai paaiskinsi. Pagaun visus anksciau ar veliau. O tipa kur nepagaun ten ahujeni cytai. Hmmm. Dar as debils ir pinigus tureciau moket uz cytus. Verkdavot ka tas akka saudo. Ka cia nesaudysi kai puse servo gold nova ar silver elite. L2p first. Tada kelkites. Cia ta pati situacia jr kur vakar tas raše. Žmogus turi patirties cese ir baninat pizdiec. Nemokat gaudyt cyteriu kai tokios galvos tuscios visi jum hackina.

• Mod

@Akka hmm, neteisingai užbaninom. Tavo yra tas ban kur galiu pasakyt jog tikrai teisingai užbaninom. Tai buvo patvirtinta dviejų unkowncheats forumo moderatorių kurie yra kūrę cheatus ir turi po 30k +rep… Taip kad nesakyk jog false banas ir tiesiog patylėk. Ačiū už supratingumą.
    Pagarbiai, DeLo

• @DeLo lendi i subini tais sava prikolais. Ismok pripazint kad neturit patirties esat lievi ir kad neteisingai uzbaninot

• Mod

Nu blemba blemba… Visur tu kišiesi. Ant prikolo viskas eina, taigi nerimtai aš rašau čia… O šeip koks skirtumas gold nova ar ne ?? Net mm nelošiu aš visai… Sėdi bane ir viskas, teisiog išnyk iš čia.

• @DeLo gold nova administrator kaip sakydavot nepatinka uzsimūtink. Tokie jau katu katu ant tiek baisu kad kažkas keikias jog net papeikimus varginkes rašyt

• Mod

Akka butina tau visur lyst, nezinai situacijos geriau patilek.

• @DeLo koks tu moteriškas. Eik lauk iš adminu verksniuk

Log in to reply