Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

In your`e face.

• Nelabai supratau kokia progra čia wh, bet tikrai norėčiau pagrystų įrodymų.

• Savininkas

@inyf Pridedu. Bet sąlygos nesikeičia

• @XEDD Tai apskritai tu man paaiskink ka reiskia tas main acc, jeigu as blet is jo atsiprasant zaidziu, turiu steama, prie kurio prisijungiu isijungiu ta cs:go is losiu,o tu man apie kazkoki main acc sneki… nieko as jau nebeikertu, kiek tavo manymu as tu steamu kompe prisirases? Pasikviesk i draugus (runneriscs) nickas steame ir apziurek ta acc is kurio zaidziu nelabai suprantu ko tu nori is manes.

• Savininkas

@inyf Mums realiai nėra svarbu kur tu esi žaidęs ar kokia karjerą esi daręs mes remiames faktais ir tiesiog faktais. Čia ne 1.6 . Ne milijonus kainuoja tas csgo tai vietoj cigarėčių pokelio ar kitų bereikalingų išlaidų galėtum nusipirkti nes XXI amžius jau tikrai galėtum palaikyti žaidimo kurėjus. Jeigu žaidimas atperka tavo laiką tai kodėl jo nenusipirkus.

Nesvarbu kad kitus žmones tu kiši šioje temoje kalba eina apie UNBAN temą. Kaip ir sakiau sąlygos pasakytos jei nori žaisti pas mus teks jų laikytis jei ne yra tikrai kitų projektų kur gali žaisti. Mes tave itariam kad turi kitą vartotoją ir tiek ir viskas. Nekaltinu tavęs čitynimu tiesiog smurfinimu. O pagal serverio taisykles tik MAIN ACC.

• @XEDD Niekada blokuotas niekur nebuvau isvis non steam losiau steam koks skirtumas, niekur bano nebuvau gaves tu isvis girdejas tokius projektus apie masofkes snekant kaip klimax, cszone, laikiux pradzia cia masofkes toliau snekam apie mIRC laikus gth,cs,mix t.t kitus kanalus, kur buvo losiama cm,mix,gth ir panasus matchai tau ka nors sako? Mano kiek pats esu cs projektu sukures, pletojes ir panasiai cia kalba apie 1.6 eina, ko gero pats dar nebuvai zaides sito zaidimo, o dabar man sneki, kad turiu pirkti kazkoki zaidima? 😄 paciam nejuokinga? As geriau savo bobai geliu nupirksiu, negu zaidima eisiu pirkti kuris yra nemokamas.

Ka nors sako Ryhardio nikas lietuvos pasauli, tikriausiai vienintelis pilietis kuris kuria cs mapus, pirmas zmogus kuris tai dare, butent mano projektams, tai man atrodo puikiai tai turi zinoti kiekvienas normalus senas geimeris, bet matosi, kad esi ant sito zaidimo max 5 metai ir apsimeti baisiu profu, kuris dalina banus “na lieva na prava”

• @XEDD ir taip man is galvos neisein kur jauciu ketvirto bano demo ziurejau, tiek kalbu buvo. Akka tikrai cytas ten pizdec tiek mapu gaudem lalala, tai nu ka as zinau 😄 klaidu nepripazystam chebra kaip isein

• @XEDD as kitu demo taip ir nesisiunciau, prie gero noro paziureciau iskart pasigincyciau, vien tie drozia ir mid aimbotas uzmet ant galvos kulka. KLAIDINGA tai vadinama nemok drozt ir kulkos ein neten kur turi eit, kazinau, nu prasta. as irgi steam cs 1.6 mazai valandu turiu, nes ten nebuvo taip kad reikalingas tas steam, ten tikrindavo ir aiskiai patikrindavo, cia tik kazkaip sunkiau yra su tais no prime . bet geriau paziurejus butu normalu . jai yra sito vaiko demo gal galiu paziuret ?

• Savininkas

@Akka Yra dar ir koks diskutavom apie tai. Ateis laikas tave pertikrinsim ir peržiūrėsim tavo BAN’ą again. Kaltinant administracija nekompetencija tikrinimas atidedamas kiekvieną kartą. Nes realiai pats savo demo matei ir daug kas gali pasakyti kad keistas žaidimas tampa kai nei vieno administratoriaus nėra. @inyf Pas tave 200h tik steame su cs 1.6 Tai nelabai įrodo kad esi veteranas. Arba žaidei su nosteam paskira visus tuos metus arba tiesiog turi blokuotą steam vartotoją. Kaip ir sakiau nusipirk prime bus unban. Tavo pasirinkimas ar žaisti ar ne mūsų sąlygos pasakytos.

• @XEDD ir taip as jau naujokas buvau baninot , kur dar labai sunkiai gaudziaus aplinkoj, persilpni administratoriai, yra daug, bet banina nesuprasdami patys kaip reikia gaudyt cyterius, tiesiog zino pavadinimus “aim wh spin and many more” neisivaizduoju kaip reguotumet dabar, kai per tiek laiko daug geriau isikabinau i si zaidima ;))

• @XEDD idomus jus esat, ban reason gaunas NO PRIME, as pilnai suprantu jus 1.6 cs ar same game nelose ir gal nesigaudot kaip yra, bet nu tikrai skirtumo didelio nera, visas principas sustoji ir sauni, ausines naudoji, neskubet saudyt, nu esme. Sakot esantys ten pizdec, kuriat servus maladec, bet kur praleidziat per diena 1h kitas nuo mazens po 7/8h. tai kazkaip idomiai risas , mane cia irgi prabaninot tai ka as zinau. reiktu daugiau rimtumo, moket gaudyt o ne is lempos, free 2 play tai vistiek lai zaidzia tam ir yra adminai, nemoka gaudyt nereik ir admin del vardo. inyf rasyk i pm sudersinsim kaika .

• @XEDD Apie tokius dalykus sneki, bent zinai kas buvo mIRC (gth, cm, mix) kompiuterines senais laikais, o tu man sneki apie kazkokias valandas juokinga 😄

• Savininkas

@inyf Tau spręsti. 🙂 Tiek per foto cs 1,6 196h tikrai tokių skilu neturi gal nosteamą žaidei tikrai nesigilinsim. Bet kol nepateiksi main arba nenusipirksi prime statuso tol unban nebus. Buvau sakęs.

• @XEDD Tai ịmečiau fotkes, kokiu dar tirkuoju acc? Jeigu aš turiu vieną steam ir jame žaidimą, kaip gali buti ne kažkoks tikras acc? Apie koki aim šnekam? Aš tą cs’a turbūt ilgiau žaidžiu nei tu pats ir šneki tokius dalykus neżinodamas manes. Very interesting… tiesiog šitą patį cs:go neseniai pradėjau žaisti. Kitas reikalas nafik, man pirkti kažkokį prime ar dar kažką ir neliks visai jokio įdomumo lošti žaidimą, kaip competetive matchu laimėjimai, wingman ir panašiai, o sumokėti pinigus ir gauti kažkokį statusą, kad tau kažką įrodyti tikrai juokinga.

• Savininkas

Reason prašom ateiti su main - ne ta bana žiūrėjai. antras dalykas 200h nėra jau tokio skill levelio aimas. Norint žaisti nusipirk prime statusą arba ateik su savo tikruoju acc.

• UP @XEDD

Kaip suprasti ateiti su main? Jungiuosi per steam prie žaidimo, ir nelabai suprantu, kaip vakar užsipuolė visi dėl to, jog non steam, kaip galiu būti non steam jei jungiesi per steam, ir žaidimas yra atsiūstas per steam? Ir šiaip 1.6 kiek mano pražaista yra source`o ir, kad [F2P] ar ranko pas žmogų nėra dėl to iškarto reikia teisti? Jeigu žaidimo esmė tokia pati, kaip ir senesniu versijų tik prie kai ko priprasti labiau reikia.
    FOTO1
    FOTO2

Ir šiaip ne 16metų man, kad užsiiminėčiau kažkokiom nesamonėm tiesiog ateinu prastumt laisvo laiko, kaip ir dauguma kitų.

Log in to reply